×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۸ تیر - ۱۳۹۹  
true
false

به وقت خبر _ “رشت” شهری که اسم آن را با افتخار فریاد می زنیم، شهری است که مفاخر، هنرمندان و فرهیختگان زیادی را تقدیم جامعه هنری، علمی و فرهنگی کشور ما نموده است.

شهری که بزرگمردانی همچون میرزا کوچک خان جنگلی و پروفسور رضا را در خود پرورانده و بصیرت و فداکاری مردمش زبانزد همگان است.

رشت شهیدان زیادی به نظام جمهوری اسلامی هدیه داده که یاد و خاطرشان همواره زنده است و مردم شهید پرور رشت ثابت نموده اند که در سخت ترین شرایط همیشه در کنار نظام و ولایت فقیه بوده اند.

بدون شک امروز ریشه کن کردن بسیاری از معضلاتی که در بطن شهر نهادینه شده نیاز به اقداماتی اساسی و یک برنامه ریزی مدون دارد که برای رسیدن به آنها باید دلسوزانه و مقتدرانه گام برداشت.

نام رشت بعنوان شهر خلاق خوراک یعنی آغاز یک تحول و یک فرصت عالی برای شهری که از ظرفیت های زیادی در این زمینه برخوردار است که باید از آنها در راستای توسعه شهر استفاده کر‌د.

برای داشتن یک شهر خوب و پیشرو باید به جوانان این شهر فرصت داد تا با افکارشان بتوانند در تصمیم گیریهای مهم شهر سهیم باشند، وقتی عنوانی همچون “شهر ایده آل” را برای رشت انتخاب کردیم تا با این افق دید به سمت رونق شهر پیش رویم، فرصتی دست داد تا با استفاده از تیمی متخصص و متشکل از جوانان این دیار، گام هایی مناسب در برنامه ریزی اهداف مدیریت شهری برداریم و شهر را به سوی پیشرفت و توسعه سوق دهیم.

اینجانب جذب و دعوت شهروندان در تصمیم سازی را اصلی ترین هدف مدیریت شهری برای رسیدن رشت به پارامترهای شهر ایده آل میدانم.

روز رشت گرامی باد

سید امیر حسین علوی
عضو شورای اسلامی شهر رشت

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true