×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۲ خرداد - ۱۳۹۹  
true
false

به وقت خبر _ یادداشت سردبیر _با اینکه در مجموع انتقادهای زیادی به شهردار رشت وارد بود اما چه شده که امروز اینگونه صحبت از استیضاح وی به گوش می رسد؟
اعضای شورایی که زمانی بی محابا به یاری از عملکرد وی می شتافتند چرا این روزها در سکوت حمایتی قرار گرفته اند؟

بی شک آن چیز که عیان است برگشت ورق به سمت تیم اقلیت شورا است که قطعا موج حمله حجت جذب به سوی شهردار،این ورق را قوی از گذشته کرده است.

و اما باید گفت حمایت ها زمانی قطع می شود که بوی رانت و تخلف از همه جا به مشام می رسد،تا آنجا که شنیده شده تیم اقلیت شورا اکنون یک تیم ۸ نفره ای هستند که شاید بزرگترین هدف امروزشان،استیضاح شهردار و قرار گرفتن در یک بازی حداقل دوسَر بُرد و پایان این جو ناخوشایند است.

همانطور که شنیدیم حجت جذب با طرح سوال خود از شهردار رشت،خروج خود از طیف حامیان شهردار را کلید زد،و شاید علپیور هم که بواسطه بدقولی های شهردار نسبت به حل مشکلات کارگران حجمی ،دل خوشی از شهردار نداشته باشد،از طرفی حاجی پور رئیس شورا با جسارت استعفای خود نشان داد که خسته از شرایط موجود شده و از فضای بازیهای سیاسی شورا کمی فاصله خواهد گرفت،با این اوصاف ماندگاری شهردار در ماه های آتی شاید دور از انتظار باشد.

از این سو گویا قرار است که رشت درگیر اتفاقات تازه ای شود،و از آنجا که شورای پنجم فرصت زیادی برای مانور ندارند شاید یک دورهمی دوستانه برای حضور یک شهردار خوب و کار درست کافی باشد.

حال باید دید که آیا اعضای شورای شهر رشت،بزودی پایان کار حاج محمدی در رشت را رقم خواهند زد یا خیر؟؟

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true