×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸  
true
false

به وقت خبر _مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان از افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت در بعد از انقلاب نسبت به قبل از انقلاب خبر داد.
« عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، در خصوص افزایش طول خطوط انتقال در سطح ۲۳۰ کیلوولت گفت:
طول خطوط انتقال در سطح ۲۳۰ کیلوولت شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان در قبل از انقلاب ۱۰۰٫۶۱ کیلومتر مدار بود که این مقدار در بعد از انقلاب و در آستانه چهلمین بهار انقلاب اسلامی ایران به ۱۰۹۹٫۳۷ کیلومتر مدار افزایش پیدا کرد. به عبارتی شاهد رشد ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت در بعد از انقلاب نسبت به قبل از انقلاب بودیم.
بلبل آبادی ادامه داد: در دوران قبل از انقلاب در بخش خطوط انتقال در سطح ۴۰۰ کیلوولت ، هیچگونه احداث خطی نداشتیم. این در حالی است که در دوران چهل سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با عنایت حق تعالی توانستیم  ۲۵۶٫۴۷ کیلومتر مدار خط در بخش ۴۰۰ کیلوولت احداث کنیم.
مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان به مقایسه وضعیت خطوط فوق توزیع در سطح  ۶۳ و ۱۳۲ کیلوولت در دوران قبل از انقلاب و بعد از انقلاب پرداخت و گفت: طول خطوط ۶۳ کیلوولت هوایی و زمینی۵۵۷٫۵ کیلومتر مدار بود که این مقدار در دوران چهل سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به ۱۳۹۹٫۴۳ کیلومتر مدار افزایش پیدا کرد. به عبارتی شاهد رشد ۲ برابری طول خطوط ۶۳ کیلوولت در بعد از انقلاب نسبت به قبل از انقلاب بودیم. همچنین طول خطوط ۱۳۲ کیلوولت شرکت برق گیلان در قبل از انقلاب ۶۴٫۳ کیلومتر مدار بود در حالی که این مقدار در بعد از انقلاب به ۸۶٫۸۴ کیلومتر مدار افزایش پیدا کرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true