×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳ خرداد - ۱۳۹۸  
true
false

اختصاصی/به گزارش به وقت خبر :محمد حسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت در خصوص سامان دهی رانندگان استیجاری شهرداری رشت بیان داشت:از سال گذشته تا کنون در هئیت رئیسه شورا بحث عقد قرارداد رانندگان و سایر نیروهای حجمی در شرکت تعاونی کارکنان مورد بررسی قرار گرفته است.

وی تاکید کرد:با توجه به اینکه رانندگان استیجاری از بیمه و مزایای خوبی برخوردار نیستند در تلاش هستیم که در مرحله اول این نیروها را به شرکت تعاونی واگذار کنیم.

علیپور با اشاره به اینکه هئیت رئیسه شورا با همراهی بازرسی استان مدتهاست بدنبال راه حلی برای این موضوع هستند اذعان داشت:در حال پیگیری هستیم تا نه تنها رانندگان بلکه تمامی نیروهای زحمت کش شهرداری از این مزایا بهره مند شوند.

این عضو شورا عنوان کرد:این رانندگان به عنوان نیروهای حجمی در قالب شرکت تعاونی معرفی خواهند شد.

وی در ادامه در مخالفت با بکار گیری نیروهای بازنشسته در این تعاونی بیان داشت:بکارگیری نیروهای بازنشسته در این تعاونی خلاف قانون است و در صورت مشاهده ،شدیدا برخورد خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت تصریح کرد:همچنین اضافه کردن راننده جدید در بدنه تعاونی کارکنان تنها با تائید شورای شهر رشت انجام خواهد گرفت.

علیپور در پایان خاطرنشان کرد:واگذاری رانندگان استیجاری به تعاونی کارکنان،اولین قدم است و در تلاش هستیم تا در ادامه نیروهای دیگر هم مرحله به مرحله از این اتفاق و مزایا بهره مند شوند‌.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true