×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۸ تیر - ۱۳۹۹  
true
false

 

به گزارش به وقت خبر_سید امیر حسین علوی در جمعی با اشاره به اینکه حضور امروز مردم رشت در عرصه انتخابات سبب انرژی و قوت قلب می شود بیان داشت:این حضور نشان می دهد که قلب مردم همچنان برای این نظام و کشور می تپد.

وی ضمن بیان اینکه باید این پیام لمس شود که مردم ما چه ایثار و ازخود گذشتگی هایی را از خود نشان می دهند عنوان کرد:امروز مردم ما حس می کنند که انهایی که برای خدمت وعده داده بودند بعضا خلاف راه شهدا را طی می‌کنند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت اذعان داشت:کسی که منفعت شخصی و نزدیکان خود را به منفعت مردم ترجیح می دهد خلاف صلاح ملت را در پیش گرفته و قطعا خلاف چارجوپ نظام حرکت می‌کند.

علوی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی مسئولین ما دچار فراموشی شده اند اظهار داشت:خیلی ها تصور دارند که کرسی ها موروثی هستند و حق واقعی آنهاست، که بدون شک ثمره این حرکت ها،وضعیت امروز جامعه است.

وی خاطرنشان کرد:براساس اعتقاداتی که امروز داریم به میدان آمده ایم تا آبروی اجتماعی کشور را در دست بگیریم و بگوییم که ما می توانیم تغییر ایجاد کنیم.

علوی تاکید کرد:کسانی که صندلی ها را محکم چسیبده اید باید بدانند که قلم هایی که اول برای فامیل و خانواده روی کاغذها زده شود باعث نگرانی و ناامیدی مردم است.

وی با اشاره به اینکه باید فضایی فراهم کنیم که مردم طعم خدمت را مجددا به یاد بیاورند عنوان کرد:تکلیف ما تثبیت و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی است،باید صندوق های رای بیاییم که افراد توانمند را به کرسی بنشانیم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت بیان داشت:نماینده نباید برای خدمت خانواده خود بی خیال صدای مردم شود،مردم توان ایجاد یک تغییر خوب را دارند و معتقدم که این اتفاق رقم خواهد خورد

علوی در پایان اذعان داشت:عظم و اراده مردم می تواند از شیطنت های پیش رو جلوگیری کند،متاسفانه تبلیغات قدیمی ها از جوانان بیشتر است و مردم می پرسند که این منابع از کجا تامین شده است.

منبع:به وقت خبر

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true