×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

ویژه های خبری

امروز : یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Sunday, 25 October , 2020

به وقت خبر _ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رشت درنامه‌ای به اعضای شورای شهر از روند فعالیت این شورا در راستای مقابله با فساد و تخلفات موجود در شهرداری رشت انتقاد کرد.

متن کامل نامه به شرح زیر است:

اعضای محترم شورای شهر رشت

سلام علیکم؛
انتخابات صحنه اراده ملت است و ملت با انتخاب تک تک شما در چارچوب قواعد اسلام و جمهوریت، نشان می دهد که بر زندگی، جامعه، شهر، استان و کشور خود تاثیرگذار است.
هیچ ملتی اراده ای را بر علیه خود انتخاب نمی کند و اگر شخصی را بر خود حاکم کرده قطعا ب د ین جهت برگزیده است که آن شخص همسو با اراده او بوده.
اعضای محترم شورا اینک که سه سال از زمان تکیه شما بر کرسی شورای شهر رشت می گذرد آنچه عیان مشاهده می گردد این است که توجه تان نسبت به اراده مردم زمین گیر شده و کفه ترازوی منافع از کفه دیگر آن که حاکمیت اراده اسلامی ملت است سنگین تر گشته.
مدارا و همراهی و سکوت در مقابل مفسده ای که حتی برای مردم عیان است و آنان را به زجر وا می دارد و تنفرشان را نسبت به شما روزافزون می کند چه پیامی برای آنان خواهد داشت؟!
مگر نه این است که ملت شما را برای خدمت به خود برگزیده اند ؟
اگر اینگونه است پس چرا فساد را مشاهده می کنید ولی هیچ اقدام عملی در مقابل خیانت های مکرر از شما سر نمیزند؟

مگر اسلام به ما نیاموخته است که «لیس منّا من ترک دنیاه لأخرته و لا ءاخرته لدنیاه »؛ دنیا را برای آخرت نباید ترک کرد، همچنان که آخرت را نباید فدا ی دنیا کرد.
امروز روزی است که دو انتخاب در مقابل شماست که نتیجه یکی از آنان آخرت شما را فدای دنیا کرده و زندگی را چنان بر بعضی از مردم رشت و علی الخصوص مردم سراوان و مناطق درگیر با پسماند و زباله سخت می کند که دنیا را برای آخرت ترک می کنند و مسئولیت آن متوجه شخص شما یازده عضو شورای اسلامی شهر رشت است.
و اما نتیجه انتخاب دیگر نشان از مسئولیت پذیری شما در مقابل بزهکاری عده ای در مجموعه شهرداری است.
آیا حاضر هستید با اشخاصی که منافع خود را بر منافع مردم ترجیح می دهند ،مدارا کنید؟!
آیا شما از غیرفعال بودن سایت تصفیه شیرابه سراوان مطلع نیستید؟
آیا شما از تخلفات در مناقصه پروژه چندمنظوره گیل لند و مناقصه توسعه و بهسازی سایت کود آلی مطلع نیستید؟
آیا شما از تخلفات متعدد مجموعه شهرداری مطلع نیستید؟
اگر مطلع نیستید پس برای چه چیزی مردم به شما رای داده و شما را نماینده خود جهت امور نظارتی بر عملکرد مجموعه شهرداری انتخاب کرده اند؟
و اگر از تخلفات مطلع هستید و دم برنمی آورید مسئولیت خود را در مقابل خداوند سنگین تر کرده اید و بدانید مردم و دانشجویان بسیجی مطالبه گر شهرستان رشت و استان گیلان شما را در قبال تمام تصمیم های اتخاذ شده در شورا پاسخگو خواهند کرد .

و السلام علی من التبع الهدی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رشت

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.