×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ مهر - ۱۳۹۹  
true
false


به گزارش به وقت خبر _ اسماعیل وحدتی بهدانی متولد ۱۳۶۰ از دوچرخه سواران خوب استان گیلان با دوچرخه به پابوس امام حسین رفت.

این دوچرخه سوار جوان، رستم آباد،توتکابن،ماسوله و همچنین شفت تا امام زاده ابراهیم را رکاب زده بود و این بار با عشق به امام حسین به سمت کربلا رفت.

اسماعیل در خصوص این سفر گفت: از بدو حرکتم ،مسافرین و هموطنان زیادی در میانه های راه از من استقبال کردند،به من چای و غذا دادند و این انگیزه سفرم را بیشتر و رکاب به سمت امام حسین (ع) را برایم لذت بخش تر می کرد.

در این راه تنها خودم بودم و گاها با لبخندی به من می گفتند که امکان پذیر نیست اما عشق به دیدار با امام حسین اراده ام را دوچندان می کرد و حس می کردم که قطعا می توانم.

اسماعیل در ادامه گفت:متاسفانه بدلیل برخی مسائل اجازه ورود به عراق با دوچرخه را به من ندادند و فقط توانستم تا مرز خسروی رکاب بزنم اما شکر می‌کنم که توانستم به هدف واقعی خودم برسم.

اسماعیل در ادامه از حس و حال رسیدن به مقصد خود گفت:لحظه رسیدن حس خوب و عجیبی بود،وقتی کیلومترها رکاب می زنی تا معشوق خود را زیارت کنی بدون شک قابل توصیف نیست و فقط اشک ها هستند که می توانند گویای این حس باشند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true