×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ مهر - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش به وقت خبر _محمدحسن علیپور‌ عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به تاخیر در پراخت حقوق کارگران شهرداری اظهار داشت:شهردار رشت در بدو ورود خود طی نامه ای به مدیر مالی شهرداری پرداخت حقوق کارگران را در اولویت قرار داد اما پس از گذشت چندین ماه‌ این موضوع همچنان در حد حرف باقی مانده است.

وی با تاکید بر اینکه کارگران خط قرمز من هستند افزود:کارگران قشر ضعیف جامعه هستند و حقشان نیست که اینگونه به آنها ظلم شود.

علیپور اذعان داشت:امروز در برابر این قشر زحمت کش مسئول هستیم و باید برای دغدغه هایشان گوشی شنوا داشته باشیم.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد:شهردار رشت موظف است در اسرع وقت حقوق کارگران را پرداخت نماید و من به عنوان عضوی از شورا که از دوش کارگران در این جایگاه حضور دارم به ایشان تذکر می دهم که هرچه سریع تر برای حل مشکلات کارگران اقدام کنند.

علیپور با تاکید بر اینکه متاسفانه در تمامی حوزه ها،کارگران با تاخیر در پرداخت حقوق مواجه هستند اظهار داشت: با توجه به اینکه بیش از نیمی از سال سپری شده است اما همچنان افزایش حقوق ها در سال جدید بلاتکلیف مانده است‌،سنوات ها پرداخت نشده و هیچ کس هم پاسخگوی این وضعیت نیست.

عضو شورای شهر رشت عنوان کرد:پیمانکاران باید به وظایف خود عمل کنند و حق کارگران را به موقع پرداخت کنند و شهرداری موظف است پاسخگوی‌ پیمانکاران باشد.

وی افزود:شهردار باید مدیرانی انتخاب کند که بتوانند اوضاع شهرداری را به شرایط مطلوب بازگرداند،دلسوز کارگران باشند و برای گرفتن حق این قشر ضعیف از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

علیپور در ادامه با اشاره به اینکه عزت و شرف کارگران برایم بسیار مهم است تصریح کرد:مگر‌ می شود در این شرایط اقتصادی بدون حقوق زندگی کرد؟تا وقتی که آرامش به زندگی این کارگران بازنگردد در مقابل این موضوع کوتاه نخواهم آمد و هرگز سکوت نخواهم کرد.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true