×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش به وقت خبر / اختصاصی:پویا طوفانی؛چهار روز تعطیلی رسمی در کشور کاری با گیلان کرد که این استان در جنگ هم این چنین آسیبی نمی دید.

ظرفیت مسافرین شمال کشور در طی این ۴ روز اخیر به اندازه ای بود که حتی گیلانی ها هم اجازه تفریح در استان خود را نداشتند و فقط میزبان گردشگرانی بودند که تنها هدفشان تخریب زیبایی های گیلان و آسیب به محیط زیست آن بود.
دل گیلان مدتهاست که از این تعطیلات رسمی خون است و هیچ کس هم پاسخگوی این آسیب ها نیست،براستی چه کس جوابگوی این آلودگیها و آتش سوزیهایی است که در این روزهای خاص گریبان گیر استان ما بوده و پایانی هم ندارد.

چرا گیلان باید بیش از ظرفیت خود میزبان گردشگرانی باشد که هیچ گونه نفع و سودی برای آن نداشته و تنها اتفاق موجود، سلب آرامش مردم این استان است.

البته ناگفته نماند که تلاش ها و اطلاع رسانی هایی هم در این زمینه شد،اما نوش دارو پس از مرگ سهراب چه فایده…
متاسفانه زمانی این اطلاع رسانی لازم صورت گرفت که گیلان غرق در خودرو بود و دیگر نای نفس کشیدن هم نداشت.
طولی نکشید که خیابان ها،پارک ها،جنگل ها و پیاده روها و حتی کوچه ها هم مملو از مردمی بود که به اسم مسافر در این استان حضور داشتند و توفیق اجباری مردم ما بودند،توفیقی که هرساله خواسته یا ناخواسته نصیب گیلان بوده و راهی جز تحمل این وضعیت نیست.

بدون شک مهمان پذیری از ویژگی های بارز گیلانیان است اما این مسئله تا زمانی قابل قبول است که میزبان بتواند پذیرای این مهمان باشد،متاسفانه مدتهاست که میزبانی برای مردم گیلان تبدیل به یک کابوس وحشتناکی شده که هر ساله باید در انتظار آن باشیم و این است سهم گیلان در حوزه گردشگری…..

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true