×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۲ خرداد - ۱۳۹۹  
true
false

به وقت خبر _ به نقل از حرف تازه؛ساعاتی قبل خبر استعفای علیرضا حاجی پور از ریاست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت به تحریریه این پایگاه خبری رسید.

خبر این استعفا از سوی تعدادی از اعضای شورا نیز تایید شده و در شرایطی است که در روزهای اخیر خبرهای مرتبط با مناقصه خطوط جدید کارخانه کود آلی شهرداری رشت و ابهام مالی ۱۱ میلیارد تومانی آن حواشی بسیاری را رقم زده است.

پس از انتشار خبر این مناقصه و ابهامات آن از سوی حجت جذب عضو شورای اسلامی شهر رشت، فرامرز جمشیدپور نیز از مسئولیت معاونت حمل و نقل و امور زیر بنایی شهرداری رشت استعفا داد.

باید دید آیا این دو استعفا ارتباطی با آن مناقصه داشته اند یا مسائل دیگری دخیل بوده است و در صورتی که در ارتباط با همان موضوع باشد آیا شاهد استعفاهای دیگری نیز خواهیم بود یا خیر؟

از سوی دیگر شنیده می شود باید منتظر تبعات دیگر این مساله و اتفاقات غیرقابل پیش بینی دیگری در ابعاد بزرگتر نیز باشیم که البته هنوز نمی توان به قطعیت این موضوع را تایید کرد.

همزمان با این دو استعفا، طرح سوال از ناصر حاج محمدی، شهردار رشت، کلید خورده و یکی از موارد ۱۴گانه طرح سوال همین مناقصه بوده است. باید دید نمایندگان رشت در پارلمان محلی و در جلسات شورا در خصوص این مناقصه به چه نتایج و جمع بندی خواهند رسید و آن زمان چه تصمیمی را اتخاذ خواهند کرد.

شاید در روزهای آینده رشت شاهد تحولاتی بزرگ، استعفا، عزل و نصب و یا مسائل دیگری نیز باشد.

ناگفته نماند در روزهای گذشته احمدرضا حق بین نیز از مدیریت مالی شهرداری رشت کنار رفته است که البته گفته می شود آن مساله در ارتباط با این موضوع نیست

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true